Odnawiamy drewniane meble

Jeśli Twoje stare drewniane meble straciły na wyglądzie, a pozbycie się ich nie wchodzi w rachubę, nasz artykuł jest właśnie dla Ciebie. To normalne, że takie po latach użytkowania ulegają zniszczeniu. Dzięki użyciu kilku sprawdzonych sposobów odzyskają swój dawny wygląd, a być może spodobają Ci się jeszcze bardziej. W końcu nic tak nie cieszy, jak kawał dobrej roboty wykonany samodzielnie. Satysfakcja gwarantowana.

Po pierwsze nowy lakier

Lakierów do odnowienia mebli drewnianych możesz użyć również do podłóg i okien. Za jednym zamachem możesz w ten sposób nadasz nowe życie wszelkim wyrobom drewnianym w Twoim domu. Wybierz lakier, który najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom, a więc lakier z połyskiem, matowy lub półmatowy. Zupełną oryginalnością jest lakier pozwalający uzyskać efekt drewna niczym niezabezpieczonego. Pamiętaj o dwóch lub trzech warstwach.

Czym są lakierobejce?

Jeśli masz ochotę na podkreślenie słojów i spękań na powierzchni drewnianych mebli, zdecyduj się właśnie na lakierobejce. W ten sposób zagwarantujesz meblom skuteczne zabezpieczenie, ja również nadasz im kolor.

O olejach i woskach do mebli słów kilka

Są to produkty do wykańczania drewna stricte naturalne. Swoją pracę wykonasz nawet, gdy w domu będą przebywały dzieci. Oleje nadadzą meblom nowe blasku, a także ochronią je przed wnikaniem wody. Dzięki woskom zabezpieczysz meble przed wszelkimi zabrudzeniami i uzyskasz bardzo ciekawy efekt koloru. Wybór należy do Ciebie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *